Svůj sen o podnikání v oboru realit jsem zahájil studiem v Brně na VUT stavební fakultě. Pokračoval jsem zahraniční stáží v Rakousku, z níž jsem se vrátil v roce 2007 zpět do Boskovic.

Vždy jsem si přál pracovat v oboru nemovitostí a byl to dlouhodobě můj cíl. Díky dosaženému vzdělání jsem mohl navázat na rodinnou tradici a stal jsem se odhadcem nemovitostí pro všechny banky a spořitelny.

V roce 2008 jsme společně s mou manželkou založili realitní kancelář TAJOVSKÝ reality. S narůstajícím objemem práce jsem od konce roku 2014 ukončil oceňování nemovitostí a začal se naplno věnovat pouze obchodu s nemovitostmi. Díky tomu se povedlo objem vlastních obchodů během tří let zpětinásobit. Náš sen se plnil a podnikání nám rostlo pod rukama.

V roce 2016 jsem spoluzaložil společnost NWD Group a.s., která se zabývá nemovitostmi a cennými papíry. V soukromí se naplno věnuji své rodině – mé manželce a naší dcerce Emičce. Mým velkým koníčkem je focení a sport – závody v běhu, na kole a v minulosti v triatlonu.